Od przedszkola do Opola z Ireną Jarocką

W piątek 2 czerwca w Zespole Placówek Oświatowych w Zatorach odbył się konkurs wokalny, w którym przedszkolacy zaprezentowali utwory z repertuaru Ireny Jarockiej. Konkurs odbył się z okazji 5. rocznicy śmierci artystki.
Występujących oceniało jury, w którym zasiadł m.in. przyjaciel Ireny Jarockiej Andrzej Ożarek.
Podczas konkursu wyświetlono zdjęcia i wywiady z piosenkarką, przypomniano jej życiorys.
Zgromadzeni na sali uczniowie i goście usłyszeli znane przeboje m.in. „Kawiarenki”, „Wymyśliłam Cię”, „Sto lat czekam na Twój list”, „Motylem jestem.”
Koncert zorganizowany przez Renatę Chraniuk miał na celu propagowanie twórczości artystki oraz budzenie zamiłowania do muzyki  i tańca w dobie otaczającej plagi uzależnień.

[www.pultusk24.pl]

OdPrzedszkolaDoOpola-2017