Aug

AKADEMIA PIOSENKI IRENY JAROCKIEJ III EDYCJA

Fundacja Ireny Jarockiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w III edycji warsztatów artystyczno-wokalnych dla młodzieży uzdolnionej muzycznie – AKADEMIA PIOSENKI IRENY JAROCKIEJ.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 21 sierpnia do 31 października 2017 roku.

Prosimy o przygotowanie jednej piosenki z podkładem lub akompaniamentem muzycznym z repertuaru Ireny Jarockiej.

Osoby, które zakwalifikują się do projektu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez Agatę Marcewicz-Szymańską – (www.sopran.art.pl) solistkę Filharmonii Narodowej w Warszawie oraz muzyka Tomasza Betka. Na zakończenie warsztatów odbędzie się koncert finałowy z udziałem wszystkich osób uczestniczących w projekcie oraz zaproszonych gości.

Zdobywca I miejsca otrzyma nagrodę finansową – stypendium (trzy tysiące złotych) ufundowane przez Fundację Ireny Jarockiej.

Finaliści warsztatów otrzymają statuetki oraz wezmą udział w koncercie poświęconym twórczości Ireny Jarockiej.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów wokalnych AKADEMIA PIOSENKI IRENY JAROCKIEJ oraz nagrody-niespodzianki.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem naboru, który znajduje się w załączniku poniżej.

Przesłuchania, podczas których wyłoniona zostanie grupa 10-15 osób odbędą się w listopadzie 2017 roku. O dokładnych terminach zainteresowani zostaną poinformowani osobiście. Wszystkie informacje będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej www.fundacja-irenajarocka.pl

Prezes Fundacji
Michał Sobolewski